Zdrady sezon 4 odcinek 13 (52) ONLINE!

7dc76a8bef223f665a02bb1d31645c57

 

 

 

 

 

 

 

 

W każdym odcinku „Zdrad” opowiedziana będzie historia innej pary, w której jeden z partnerów podejrzewa drugiego o zdradę. Widzowie zobaczą jak w odkryciu prawdy pomaga mu prywatny detektyw, a pomocy udziela psycholog. Po zapoznaniu się z wynikami pracy detektywa zainteresowany zdecyduje czy przyłapać swoją „drugą połowę” na gorącym uczynku czy zaprzestać dochodzenia.

Zdrady sezon 4 odcinek 12 (51) ONLINE!

Magda Łęcka pracuje jako kosmetyczka. Jej narzeczony, Patryk jest kelnerem w pubie. Za dwa miesiące planują ślub. Kobieta zauważyła jednak zmianę w zachowaniu ukochanego - stał się agresywny, bez przerwy w ukryciu rozmawia przez telefon. Śledczy rozpoczynają obserwację w miejscu pracy narzeczonego Magdy i zakładają tam kamery. Zauważają, że wpadł w oko swojej szefowej Anicie.

Zdrady sezon 4 odcinek 11 (50) ONLINE!

Jacek Janczar niedawno oświadczył się Patrycji Dobosz. Para jest razem od 3 lat. Dotąd ich szczęście kwitło, ale ostatnio Pati zaczęła dziwnie się zachowywać. Stała się chłodna, mniej namiętna i coraz później wraca do domu. Jacek jest pewien, że w grę wchodzi inny mężczyzna. Dwa dni obserwacji nie przynoszą rezultatu. Pati każdego dnia zostaje po godzinach w pracy.